BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žmonės iš prigimties yra geri! Tikrai?

Jau seniai pastebėjau, kad turiu bėdų dėl pasitikėjimo žmonėmis. Ir kai kurie draugai tą tikrai gali patvirtinti - vadinasi pastebima. Pats sau ir visiems kartoju visi žmonės iš prigimties yra geri ir šventai tuo tikiu, bet taip pat tikiu, kad augdami mūsų visuomenėje jie yra sugadinami ir pasidaro blogais. Todėl kiekvieno iš jų aš labai saugausi ir galvoju, kad jie mane gali apgauti, nuskriausti ar dar ką nors padaryti.
Ne, nėra taip blogai, nesislepiu aš juk po lapais, bet pastebėjau vieną dalyką. Jei, tarkime, man iš asmens A reikia tam tikros informacijos, kažkokio tai atsakymo, kur aš esu labiau suinteresuotas nei jis ir dėl man nežinomų aplinkybių aš tos informacijos negaunu tam tikrą laiką. Štai čia jau ir prasideda mano bėdos. Natūraliai galvoju, kad tas asmuo man vengia suteikti informaciją. Bandau jam atsargiai priminti, bet vėlgi galvoju, kad tik jis nepagalvotų jog aš jį puolu, kad nekiltų dar didesnis pasipriešinimas. Įdomu tai, kad beveik 100% pasitvirtina, kad informacijos nesuteikimo priežastys yra visai pateisinamos ir logiškos.
Tai kurgi bėda? Galbūt mane yra ne kartą apgavę vaikystėje ir dėl to man taip atrodo? Gal šiaip man atrodo, kad aplinkui visi pikti ir susiraukę, o čia dar aš su savo informacijos poreikiu… Gal aš turiu bendravimo problemų? Gal turiu nedidelių mentalinių sutrikimų?
Prie to paties paminėsiu, kad man nepatinka nuoširdūs žmonės. Nesuprantu kaip mažai pažįstamas asmuo sugeba tau atsiverti, pasakoti asmeninius dalykus, ieškoti paguodos, supratimo ar tiesiog nori pasigirti. O ne, brolyti, iš pradžių prisišlifuojam tada jau filosofuojam. Taip, tai irgi problema, tiesiog kuo žmogus daugiau atsiveria tuo ir pats tu labiau atsiveri, o per daug atsiverti jau negerai, per didelis informacijos suteikimas daro tave pažeidžiamu!
Paranojikas…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

jorė.2010-01-27 17:22

na ne, nėra žmonės iš prigimties geri. Pasaulis pilnas chamų, fašistų, šovinistų, kiaulių ir kitokio plauko bjaurybių. Bet yra ir gerų žmonių. Ir bent jau kolkas pasaulyje vyrauja jų dauguma. Reikia tik mokėti atsirinkti, labai gerai darai, kad kiekvienu aklai nepasitiki.

Vendetta2010-01-27 17:26

‘Prie to paties paminėsiu, kad man nepatinka nuoširdūs žmonės’ Žavu Ačiū xD

Kukas2010-01-28 08:58

kad ir savais nlb pasitiki!

Artojas2010-01-28 10:47

Nope. Žmonės iš prigimties yra blogi, kitaip fig jie įsitaisytų mytybos grandinės viršūnėje.

donuzis2010-01-28 10:56

Kukas - savais nepasitikiu, bet kitoks tai jausmas!

Artojas - čia jau priklauso ar žudymą laikai blogybe… Tikrai būtų kada nors įdomu atsiduoti prigimčiai ir išeiti pamedžioti su lanku ar “ragatke”, bet turbūt tokiu įgūdžius jau praradome - pradėtume rinkti grybus ir uogas, nes taip lengviau…

D2010-03-28 18:09

WELCOME TO THE CLUB

Rašyti komentarą

Tavo komentaras