BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Eko sauskelnės

Eko, eko, eko - visur tik ir girdisi kaip ekologiškai turėtume auginti savo vaikus. Taigi norėčiau viešai pasidalinti vaikų auginimo ekologiškai džiaugsmais. Visai neseniai ir mes su žmona sugalvojome, kad visai reikėtų vaiką supažindinti su ekologinėmis sauskelnėmis. Iškarto pasakysiu nesame dideli ekologijos fanatikai, ekologiją rinkomis ne dėl to kad baisu jog mūsų vaikas per pirmus pora gyvenimo metų paliks 2 tonas sunkiai suyrančių prifekalintų sauskelnių, bet dėl to kad labai jau šalta žiemą nuoginėti, o norint nesugadinti tam tikrų kūno vietų tiesiog reikia, kad jos pakvėpuotų. Taigi nuo ko viskas prasideda. Visų pirma reikia rasti prabangią ekologiškų produktų parduotuvę, pasitelkus interneto galias tai padaryti tikrai nesunku. Jau internete supranti, kad be konsultacijos sunkiai beišsiversi, nes pasirodo gali būti ir toks ir šioks ir anoks ekologas. Parduotuvėje tave pasitinka besišypsanti konsultantė su krūva patarimų ir įspūdingomis kainomis. Ir šioj vietoj aš galvoju gerai, už gerus patarimus turi brangiai mokėt. Bet dievaži panašu, kad eko produkcijos kainas reguliuoja tikrai ne rinka, matyt konkurencijos stoka. Ir štai mes jau išleidę kelių mėnesių vienkartinių sauskelnių biudžetą ir įsigiję vos pora eko pakaitalų su nekantrumu judame namų link. Štai čia ir baigiasi džiugioji pasakojimo dalis.
Vieną vakarą nusprendžiame - laikas. Prieš miegą apauname vaiką naujuoju pirkiniu - abejonių nekyla iš kur teletabiai sėmėsi įkvėpimo gimdami, vidurinioji vaiko dalis atrodo tikrai įspūdingai. Viskas vyksta įprastai kol nepaguldome vaiko miegot. Atsigulus paaiškėja, kad viena koja tiesiog fiziškai neturi galimybės nusileisti dėl guzo tarp kojų. Tiek mes tiek vaikas suprantame - nieko nebus, grįžtam prie patogiųjų neekologiškų sauskelnių ir visi ramiai miegame.
Antrą kartą ekologiją bandėm dieną. Įdomiausias buvo vaiko pareiškimas “šikau aš ant tos jūsų ekologijos” tiesiogine šių žodžio prasme. Ir taip kokius tris kartus. Bet čia aš jau pliusą skubu dėti sauskelnėms - skalbiasi tikrai lengviau nei rūbai. O šiaip dabar jau apsipratome, tačiau miegoti dar nesiryžtame, geriausia su jomis sėdėti.
Įtariu, kad kiekvienas ekologiją ir gyvenimą su ja vertina skirtingai, man regis nereikia tik tapti fanatikais ir viskas bus gerai. Vis tik reikia ir mums tų E pavalgyti, įsivaizduoju kas būtų jei tėvai visą gyvenimą būtų sveikuoliai, o vėliau vaikas susidurtų su žiauriu sintetikos pasauliu… Juk esame puikūs žemės parazitai - kuriame blogybes ir kartu labai sparčiai taikomės prie jų. Čipsai, aromatizuotos arbatos, kavos, maistas su skonio stiprikliais, limonadai et kaip viskas nesveika, bet labai skanu… Einu gerti arbatos iš pakelio, bet su natūraliu medumi!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Pedro2010-01-07 10:13

Oi as atsimenu musu diskusija apie chemija ir naturaluma-nenaturaluma!!
Labiau unisona, negu diskusija =]]

Tikrai dziaugiuosi, kad rasai - geriau jau rasyk dazniau :)

donuzis2010-01-08 10:04

Negaliu rašyti dažiau, apie tai viena tema atgal:)
Mhm ir aš dabar kažkaip prisimenu tą diskusiją:))

Rašyti komentarą

Tavo komentaras