BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tingėjimas – vos ne būti ar nebūti?

Nežinau kaip kiti bet aš pastoviai susiduriu su viena problema - jei netingėčiau galėčiau savo produktyvumą tiek darbo aplinkoj tiek asmeniniame gyvenime padidinti kelis kartus, bet… Nesuprantu kas yra, bandau save sumotyvuot - nori daugiau pinigų turėt, noriu, bet tai kodėl tingi dirbti, nori ką nors daugiau nuveikt, noriu, bet kažkodėl dabar truputi tingiu. Ok, sutinku, galbūt tingiu daryti nuobodžius dalykus, tarkim darbe arba namų ruošoje, na bet kad nė velnio, tingiu daryti net malonius dalykus, pvz. pažaisti su xbox. Ir čia iš karto atsiranda prieštaravimas, kodėl jei jau paimu ką nors daryt, tai darau, darau kaip užsuktas, nesvarbu tai darbas ar malonumas. Akivaizdu, kad problema yra pradėjime daryti… Bet kaip gi prisiversti kažką daryt, kodėl daug maloniau neįpareigojančiai, nors ir nuobodžiai, ką nors naršyti Internete nei veikti ką nors sąlyginai įdomaus ir naudingo? Kur rasti to užsidegimo - šiandien kalnus neversiu, o ne tiesiog prastumsiu eilinę dieną? Pasikabinti prie monitoriaus raštelį „Šiandien aš busiu super produktyvus ir ryt jau gyvensiu geriau!”? Juk žinau, kad gerai padirbėjęs jaučiuosi daug geriau nei prastūmęs dieną… Tai kodėl aš vis dar tingiu…
O gal viskas gerai, gal mano prigimtis tingėti, gal nereikia savęs spausti, juk taip gerą nieko neveikti, diena juk pati praeis, kam ją „stumti”… (viduje vistiek kirba prieštaravimas )

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

sun2009-09-06 11:10

Kaip tik jau kurį laiką ir aš taip jaučiuosi. Net nenoriu kartotis, nes tu jau viską parašei. Mano būsena lygiai tokia pati. Šiandien sekmadienis, dvylikta valanda dienos , o aš vos vos išsiropščiau iš lovos su mintimis, kad iš tikrųjų žiauriai tingiu, nors bandau save priversti imtis namų ruošos darbo. O gal ir nesu tinginė? Bet tik labai labai nemėgstu kuopti namų. Tai toks beprasmis darbas- susitvarkai…. žiūrėk ir vėl netvarka. Kitokius darbus ir dirbu su užsidegimu, na šito…. fui- nemėgstu. Kaip pavydžiu aktyvioms moterims, kurios su malonumu pasakoja- kokius nuveikė darbus, kiek prisikonservavo, kaip išsiskalbė, kaip greitai nusivalė dulkes, pasilaistė gėles ir t.t ir t.t…. Ach… kaip aš norėčiau būti aktyvi, bet (cituoju) “O gal viskas gerai, gal mano prigimtis tingėti, gal nereikia savęs spausti…”

Rašyti komentarą

Tavo komentaras