BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Technikinė apžiūra - vairuoti negalima!

Vakar teko apsilankyti vienoje iš ne pačių maloniausių įstaigų - Valstybinėje Techninėje Apžiūroje, taip teisingai žodis valstybinė iš užrašo virš durų pašalintas. Įdomus jausmas, galvoju, ar čia tik aš ar daugelis stovėdami eilėje jaučia nerimą tarsi eitų pas dantistę? Regis nei kaltas, nei ką padarei tačiau šios įstaigos tarnautojai sugeba sugadinti dieną. Įdomu ar nors vienas automobilis peržengęs 15 m. amžių sugeba šią patikrą praeiti iš pirmo karto. Panašu, kad tikrintojų pagrindinis tikslas būtinai tave pasikviesti antram mokamam vizitui net jei gedimas gali būti akimirksniu pašalintas. Mano atveju buvo atšokęs lemputės laikiklis, remontas - atsidarai kapotą, nuimi lempos apsaugą ir užkabini vielytę ir gali vėl iš naujo stovėt 1,5 h eilėje.


Meluoju, buvo dar problemų ir su dujinės įrangos žymėjimu. Kurio remontas pasirodė tikrai juokingas - meistras tiesiog pakeitė ne detalę, o lipduką ant jos. Pasak jo TA pastoviai dėl to kabinėjasi nors pačioje detalėje jokio skirtumo nėra.


Bet didžiuojuosi savimi, šį kartą praėjau visiškai be pakištukų, nors kiek domėjausi sistema vis dar puikiai veikia. Būdų kaip susitarti yra n+k. Korupcijos šioj įstaigoj nė su pagaliu neišmuši. Žinoma šį kartą nemokėjau, todėl iš mano paties perspektyvos įmonė dirba švariai!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras